De club

De Fietscrossclub Flying Bikes is officieus opgericht in 1982 en sinds 31 maart 1983 officieel ingeschreven bij de KvK. De Flying Bikes zijn begonnen op een weiland en hebben na twee verhuizingen nu een vaste locatie aan de Essenerweg 59 in Kootwijkerbroek.

De club is aangesloten bij de Nederlandse Fietscross Federatie (NFF). Deze overkoepelende, landelijke organisatie zorgt voor de reglementen en richtlijnen benodigd voor een professionele sport als Fietscross. Ook is de club aangesloten bij de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU)

Huishoudelijk reglement van de Flying Bikes 2016 01-12

De nieuwsbrief voor 2018 is via deze link te bekijken.

Bestuur
Voorzitter:
Dhr. W.D. Mudde
Kleimansbeek 10
3772 TW Barneveld
Tel: 06-41684622
e-mail adres: info@flyingbikes.nl

Vice Voorzitter
Dhr. H.M. Bouw
Veluweweg 12
3774 BM Kootwijkerbroek
06-22145140

Secretaresse
Mw. S.J. Vaarkamp
Sleedoornweg 25
3886 MS Garderen
06-55366469

Penningmeester
Mw. M. Boorsma
Leibeek 19
3772 SX Barneveld
0342-492633

Algemeen bestuurslid
Dhr. J. van de Munt
Lange Zuiderweg 19
3781 PJ Voorthuizen
Tel: 0342- 471353

Algemeen bestuurslid
Mw.Mw. M. de Vries
Barneveldseweg 22
6741 LK Lunteren
Tel: 06-22198428

Algemeen bestuurslid
P. van den Brink
Hackfortlaan63
3771 SC Barneveld
Tel. 06-23696467

Redactie clubblad
Redactie clubblad
Anna Bolik
tel. Mob: 06-23955740
e-mail adres: Anna.Bouw@emerson.com
EHBO

Getty Bouw
Mob: 06-27426202
e-mail adres: g_bouw@hotmail.com

Arjen van de Meer
Mob: 06-31303477
e-mail adres: avandermeertegelwerken@hotmail.nl

Margreth van Essen
tel: 0342-493845
Mob: 06-53643174
e-mail adres: bmvanessen@hotmail.com

Wim Brandsen
Mob: 06-17730444
e-mail adres: fam.brandsen@filternet.nl

Arianne Dorresteijn
tel.0318-572774
e-mail adresw.houtveen@chello.nl

Helga van den Kamp
tel. 06-23241293
g.v.d.kamp13@kpnplanet.nl

Wilbert van Beek
tel. 06-23897238
wilbert@vanbeekmontage.nl

Jeannette Heij
tel. 06-31773382
jaennetteheij1@gmail.com

Terese Donkersteeg
tel. 06-51962856
jdonkersteeg@solcon.nl

Marjan van Deelen
b.deelen@upcmail.nl

Roelie van de Krol
roelienuller@hotmail.com

Marjolein Houtveen
Marjoleinhoutveen@gmail.com

Karin van Essen
Kladvanessen@gmail.com

Corine Miltenburg
Corine_de_bruin@hotmail.com

Ilona van de Glind
ilonavandeglind@outlook.com

Steven Dorresteijn
info@hoefsmidspecialist.com

Gerrit Kwant

Sjoan Vaarkamp
06-55366469
j.s.vaarkamp@gmail.com

Bram van den Hudding
Tel: 0342-41574
Mob: 06-06-27317880
e-mail adres: Bramvdhudding@hotmail.com

Heico van den Hudding
Tel: 0342-415794
Mob: 06-22438122
e-mail adres: h.hudding@chello.nl

Roy Barten
Tel: 06-46440557
e-mail adres:roy_barten@hotmail.com

Getty Bouw
Tel: 0342-441380
Mob: 06-27426202
e-mail adres: g_bouw@hotmail.com

Marco van den Brink
Tel: 0342-415804
Mob: 06-15250853
e-mail adres: mjvandenbrink@online.nl

Severijn Brussen
Tel.06-20456017
e-mail adres:g-brussen@hotmail.com

Rik Ouwendorp
Tel: 06-13421101
e-mail adres: topteg@chello.nl