De club

De Fietscrossclub Flying Bikes is officieus opgericht in 1982 en sinds 31 maart 1983 officieel ingeschreven bij de KvK. De Flying Bikes zijn begonnen op een weiland en hebben na twee verhuizingen nu een vaste locatie aan de Essenerweg in Kootwijkerbroek.

De club is aangesloten bij de Nederlandse Fietscross Federatie (NFF). Deze overkoepelende, landelijke organisatie zorgt voor de reglementen en richtlijnen benodigd voor een professionele sport als Fietscross. Ook is de club aangesloten bij de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU)

Huishoudelijk reglement van de Flying Bikes 2016 01-12

De nieuwsbrief voor 2018 is via deze link te bekijken.

Bestuur
Voorzitter:
Dhr. H.M. Bouw
Veluweweg 12
3774 BM Kootwijkerbroek
Tel: 0342 – 441380
e-mail adres: info@flyingbikes.nl

Penningmeester
Mw. M. Boorsma
Leibeek 19
3772 SX Barneveld
0342-492633

Algemeen bestuurslid
Dhr. J. van de Munt
Lange Zuiderweg 19
3781 PJ Voorthuizen
Tel: 0342- 471353

Secretaresse
Mw. L.van Wikselaar
Dorpsstraat 146
6732 AH Harskamp
Tel: 0318-456250
Mob: 06-29604089

Dhr. A. Romijnsen
Diedenweg 1
6717 KR Ede
Tel: 06-54747099

Algemeen bestuurslid
P. van den Brink
Hackfortlaan63
3771 SC Barneveld
Tel.

Redactie clubblad
Redactie clubblad
Anna Bolik
tel. Mob: 06-23955740
e-mail adres: Anna.Bouw@emerson.com
EHBO

Getty Bouw
Mob: 06-27426202
e-mail adres: g_bouw@hotmail.com

Anna Bouw
Mob: 06-23955740
e-mail adres: Anna.Bolik@emerson.com

Arjen van de Meer
Mob: 06-31303477
e-mail adres: avandermeertegelwerken@hotmail.nl

Margreth van Essen
tel: 0342-493845
Mob: 06-53643174
e-mail adres: bmvanessen@hotmail.com

Wim Brandsen
Mob: 06-17730444
e-mail adres: fam.brandsen@filternet.nl

Arianne Dorresteijn
tel.0318-572774
e-mail adresw.houtveen@chello.nl

Helga van den Kamp
tel. 06-23241293
g.v.d.kamp13@kpnplanet.nl

Marloes Hoogenraad
tel.06.23397040
sebastiaanhoogenraad@gmail.com

Wilbert van Beek
tel. 06-23897238
wilbert@vanbeekmontage.nl

Jeannette Heij
tel. 06-31773382
jaennetteheij1@gmail.com

Terese Donkersteeg
tel. 06-51962856
jdonkersteeg@solcon.nl

Sjoan Vaarkamp
06-55366469
j.s.vaarkamp@gmail.com

Bram van den Hudding
Tel: 0342-41574
Mob: 06-12756525
e-mail adres: Jordmunt@gmail.com< Gerhard Bouw Tel: 06-46207711 Mob: 06-22438122 e-mail adres: h.hudding@chello.nl

Getty Bouw
Tel: 0342-441380
Mob: 06-27426202
e-mail adres: g_bouw@hotmail.com

Marco van den Brink
Tel: 0342-415804
Mob: 06-15250853
e-mail adres: mjvandenbrink@online.nl

Jarno Blankestijn
Tel. 06-30462112
e-mail adres: ejblankestijn@hotmail.com

Severijn Brussen
Tel.06-20456017
e-mail adres:g-brussen@hotmail.com

Patrick Boorsma
Tel.06-52495956
e-mail adres:boorsma58@gmail.com