Kalender 2020

 

Wedstrijden in de kleuren:

  • blauw zijn clubwedstrijden en laagdrempelige regiowedstrijden
    doelgroep: recreatieve (of beginnende) rijder - wedstrijdrijder 
  • groen zijn regionaal door NFF of KNWU
    doelgroep: enthousiaste recreatieve (of beginnende) rijder - wedstrijdrijder
  • oranje zijn nationaal door NFF of KNWU
    doelgroep: wedstrijdrijder - fanatieke wedstrijdrijder
  • geel zijn internationaal door UCI of UEC
    doelgroep: fanatieke wedstrijdrijder

 

10-04-2020

Europese ronde Zolder (BEL), 11-13 april (gecanceld)

Europese ronde 3 en 4 in Zolder (BEL)

11-04-2020

Gronings kampioenschap Zevenhuizen (gecanceld)

Nationale wedstrijd bij FCC de Spartanen

In verband met het Corona virus is deze wedstrijd gecanceld

Locatie: De Oudestreek 8, 9354 AG Zevenhuizen Gn

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

17-04-2020

Overijssels kampioenschap Nijverdal (gecanceld)

Nationale wedstrijd bij FCV de Lochsprinters

Locatie: Beethovenlaan, 7442 Nijverdal

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

19-04-2020

1e Afdelings Kampioenschap Doetinchem (gecanceld)

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

24-04-2020

Europese ronde Papendal (NED), 25-26 april (gecanceld)

Europese ronde 5 en 6 in Papendal (NED)

09-05-2020

Gelders kampioenschap Kootwijkerbroek (gecanceld)

Nationale wedstrijd bij de Flying Bikes

Locatie: Essenerweg 51, 3774 CB Kootwijkerbroek

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

09-05-2020

Europese ronde Sarrians (FRA), 9-10 mei

UEC ronde 7 en 8 Sarrians (FRA)

10-05-2020

2e Afdelings Kampioenschap Hengelo (gecanceld)

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

14-05-2020

2e Clubwedstrijd (gecanceld)

Clubwedstrijd Flying Bikes

Wij gaan er weer van uit dat iedereen meedoet, kun je echt niet meld je dan af.
Aanmelden voor 18.30uur in het clubgebouw.
Om 18.40uur sluit de inschrijving, daarna kun je niet meer meedoen.

Aanvang wedstrijd rond 19.00 uur
Einde wedstrijd voor 20.30 uur

15-05-2020

1e Midden Nederland Cup Nijkerk (gecanceld)

1e MNC te Nijkerk

avondwedstrijd, verdere info volgt

16-05-2020

2e Regiowedstrijd Nijkerk (gecanceld)

District wedstrijd bij NCC Nijkerk
Locatie: Watergoorweg 50, 3861 MA Nijkerk

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

Aanvang training 08.30 uur tot 09.45 uur.
Aanvang wedstrijd 10.00 uur.

Bij aanmelden zijn de kosten € 2,50 en dit wordt betaald via automatische incasso.

17-05-2020

Top Competitie 2 Assen (gecanceld)

2e Topcompetitie bij FC Unitas te Assen

23-05-2020

Brabants kampioenschap Oss (gecanceld)

Nationale wedstrijd bij FCC Oss

Locatie: Gielekespad 10 a, 5343 XN Oss

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

24-05-2020

3e Afdelings Kampioenschappen Ommen (gecanceld)

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

26-05-2020

WK BMX Houston (USA), 26-31 mei (gecanceld)

WK BMX Houston (USA)

06-06-2020

3e Regiowedstrijd Lichtenvoorde

District wedstrijd bij FCCL Lichtenvoorde
Locatie: Bernard Ter Haarstraat 1, 7131 ZE Lichtenvoorde

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

Aanvang training 08.30 uur tot 09.45 uur.
Aanvang wedstrijd 10.00 uur.

Bij aanmelden zijn de kosten € 2,50 en dit wordt betaald via automatische incasso.

07-06-2020

Top Competitie 3 Tiel

3e Topcompetitie bij De Weirijders te Tiel

11-06-2020

3e Clubwedstrijd

Clubwedstrijd Flying Bikes

Wij gaan er weer van uit dat iedereen meedoet, kun je echt niet meld je dan af.
Aanmelden voor 18.30uur in het clubgebouw.
Om 18.40uur sluit de inschrijving, daarna kun je niet meer meedoen.

Aanvang wedstrijd rond 19.00 uur
Einde wedstrijd voor 20.30 uur

13-06-2020

Nederlands kampioenschap clubs Tiel

Nederlands Kampioenschap Clubs bij De Weirijders

Locatie: Schaarsdijkweg 9, 4006 MC Tiel

Nadere info volgt

14-06-2020

4e Afdelings Kampioenschap Klazienaveen

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

20-06-2020

Europese ronde Rade (NOR), 20-21 juni

UEC ronde 9 en 10 in Rade (NOR)

20-06-2020

4e Regiowedstrijd Kootwijkerbroek

District wedstrijd bij de Flying Bikes in Kootwijkerbroek
Locatie: Essenerweg 59, 3774 CB Kootwijkerbroek

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

Aanvang training 08.30 uur tot 09.45 uur.
Aanvang wedstrijd 10.00 uur.

Bij aanmelden zijn de kosten € 2,50 en dit wordt betaald via automatische incasso.

21-06-2020

Top Competitie 4 Barendrecht

4e Topcompetitie bij FCC Barendrecht te Barendrecht

26-06-2020

2e Midden Nederland Cup Baarn

2e MNC te Baarn

avondwedstrijd, verdere info volgt

05-07-2020

NK BMX Klazienaveen

KNWU - NK BMX Klazienaveen

10-07-2020

EK BMX Dessel (BEL), 10-12 juli

30-08-2020

5e Afdelings Kampioenschap Assen

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

05-09-2020

3 Nations Cup ERP (NED), 5-6 september

3 Nationscup 3 en 4 in ERP (NED)

10-09-2020

4e Clubwedstrijd

Clubwedstrijd Flying Bikes

Wij gaan er weer van uit dat iedereen meedoet, kun je echt niet meld je dan af.
Aanmelden voor 18.30uur in het clubgebouw.
Om 18.40uur sluit de inschrijving, daarna kun je niet meer meedoen.

Aanvang wedstrijd rond 19.00 uur
Einde wedstrijd voor 20.30 uur

12-09-2020

Drents kampioenschap Schoonebeek

Nationale wedstrijd bij FCC The Derrick Crossers 

Locatie: Kerkhoflaan 1, 7761 AS Schoonebeek

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

13-09-2020

Top Competitie 5 Uithoorn

5e Topcompetitie bij UWTC te Uithoorn

19-09-2020

Nederlands kampioenschap Assen

Nederlands Kampioenschap bij FC Unitas

Locatie: Kortbossen 5, 9405 BM Assen

Nadere info volgt

20-09-2020

6e Afdelings Kampioenschap Raalte

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

26-09-2020

Betuws kampioenschap Geldermalsen

Nationale wedstrijd bij FCV Geldermalsen 

Locatie: Meersteeg 4 f, 4191 NK Geldermalsen

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

26-09-2020

3 Nations Cup Zolder (BEL), 26-27 september

3 Nationscup 5 en 6 in Zolder (BEL)

01-10-2020

5e Clubwedstrijd

Clubwedstrijd Flying Bikes

Wij gaan er weer van uit dat iedereen meedoet, kun je echt niet meld je dan af.
Aanmelden voor 18.30uur in het clubgebouw.
Om 18.40uur sluit de inschrijving, daarna kun je niet meer meedoen.

Aanvang wedstrijd rond 19.00 uur
Einde wedstrijd voor 20.30 uur

03-10-2020

6e Regiowedstrijd Kampen

District wedstrijd bij KWC Kampen
Locatie: Schansdijk 3, 8263 AZ Kampen

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

Aanvang training 08.30 uur tot 09.45 uur.
Aanvang wedstrijd 10.00 uur.

Bij aanmelden zijn de kosten € 2,50 en dit wordt betaald via automatische incasso.

04-10-2020

Top Competitie 6 Venlo

6e Topcompetitie bij FCC de Plakpunters te Venlo

10-10-2020

Sallands kampioenschap Ommen

Nationale wedstrijd bij FCC de Bissinghcrossers 

Locatie: Sportlaan 7, 7732 AB Ommen

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

11-10-2020

7e Afdelings Kampioenschap Kampen

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

17-10-2020

7e Regiowedstrijd Doetinchem

District wedstrijd bij FCC de IJsselcrosser in Doetinchem
Locatie: Stokhorstweg 7a, Sportpark Zuid, ingang 1

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

Aanvang training 08.30 uur tot 09.45 uur.
Aanvang wedstrijd 10.00 uur.

Bij aanmelden zijn de kosten € 2,50 en dit wordt betaald via automatische incasso.

18-10-2020

8e Afdelings Kampioenschap Haaksbergen

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

24-10-2020

Achterhoeks kampioenschap Doetinchem

Nationale wedstrijd bij FCC de Ijsselcrossers

Locatie: Stokhorstweg 7 a, 7006 GA Doetinchem

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

31-10-2020

8e Regiowedstrijd Nunspeet

Finale district wedstrijd bij FCC de Volharding te Nunspeet
Locatie: Sportlaan 6, 8072 CA, Nunspeet (Gelderland)

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

Aanvang training 08.30 uur tot 09.45 uur.
Aanvang wedstrijd 10.00 uur.
Na afloop van de wedstrijd prijsuitreiking van de regiocompetitie.

Bij aanmelden zijn de kosten € 2,50 en dit wordt betaald via automatische incasso.

07-11-2020

3e Midden Nederland Cup Bussum

2e MNC te Bussum

Zaterdagochtend wedstrijd, verdere info volgt

14-11-2020

4e Midden Nederland Cup Kootwijkerbroek

4e MNC te Kootwijkerbroek + prijsuitreiking

Zaterdagochtend wedstrijd, verdere info volgt

28-11-2020

6e Clubwedstrijd en afsluiting seizoen

Finale clubwedstrijd Flying Bikes

Wij gaan er weer van uit dat iedereen meedoet, kun je echt niet meld je dan af.
Aanmelden voor 13.15uur in het clubgebouw.

Aanvang wedstrijd rond 14.00 uur
Einde wedstrijd voor 15.30 uur

Hierna is er een tijdrit voor iedereen.
Tijdens de tijdrit is er gelegenheid voor een hapje en drankje.
Rond 16.00 uur zal de prijs uitreiking plaatsvinden.

Accepteer je cookies?

Om de gebruikerservaring van deze site te verbeteren gebruikt deze website cookies.

Ik ga akkoord
close2