Kalender 2021

 

Wedstrijden in de kleuren:

  • blauw zijn clubwedstrijden en laagdrempelige wedstrijden
    doelgroep: recreatieve (of beginnende) rijder - wedstrijdrijder 
  • groen zijn regionaal door NFF of KNWU
    doelgroep: enthousiaste recreatieve (of beginnende) rijder - wedstrijdrijder
  • oranje zijn nationaal door NFF of KNWU
    doelgroep: wedstrijdrijder - fanatieke wedstrijdrijder
  • geel zijn internationaal door UCI of UEC
    doelgroep: fanatieke wedstrijdrijder

 

21-03-2021

Europese ronde Verona (ITA), 20-21 maart

Europese ronde 1 en 2 in Verona (ITA)

klik hier voor meer informatie en de website van de UEC

27-03-2021

Gronings kampioenschap Zevenhuizen

Nationale wedstrijd bij FCC de Spartanen

Locatie: De Oudestreek 8, 9354 AG Zevenhuizen Gn

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

05-04-2021

Europese ronde Zolder (BEL), 3-5 april

Europese ronde 3 en 4 in Zolder (BEL)

klik hier voor meer informatie en de website van de UEC

10-04-2021

Overijssels kampioenschap Raalte

Nationale wedstrijd bij CRT Raalte

Locatie: Hammerweg 8E, 8101 NE Raalte

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

24-04-2021

Gelders kampioenschap . . . . . .

Nationale wedstrijd bij . . . . .

Locatie: 

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

08-05-2021

Brabants kampioenschap Oss

Nationale wedstrijd bij FCC Oss

Locatie: Gielekespad 10 a, 5343 XN Oss

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

16-05-2021

3 Nations Cup Ahnatal (GER), 14-16 mei

3 Nationscup 1 en 2 in Ahnatal (GER)

Aanmelden en informatie via MijnKWNU.nl

Alternatieve datum is 8-10 oktober

23-05-2021

Europese ronde Papendal (NED), 22-23 mei

Europese ronde 5 en 6 in Papendal (NED)

klik hier voor meer informatie en de website van de UEC

24-05-2021

Nederlands kampioenschap Nijkerk

Nederlands Kampioenschap bij NCC Niekark

Locatie: Watergoorweg 50, 3861 MA Nijkerk

Nadere info volgt

05-06-2021

Nederlands Kampioenschap Clubs

Nederlands Kampioenschap Clubs bij . . . . . .

Nadere info volgt

06-06-2021

Europese ronde Valmiera (LAT), 5-6 juni

Europese ronde 7 en 8 in Valmiera (LAT)

klik hier voor meer informatie en de website van de UEC

20-06-2021

Europese ronde Sarrians (FRA), 19-20 juni

Europese ronde 9 en 10 in Sarrians (FRA)

klik hier voor meer informatie en de website van de UEC

11-07-2021

EK BMX ---------- (---), 9-11 juli

EK BMX, locatie nog onbekend

22-08-2021

WK BMX Papendal (NED), 14-22 augustus

WK BMX in Papendal

Op zaterdag 14 augustus 2021 : registratie en accreditaties
Op zondag 15 augustus 2021: trainingen
Op maandag 16 augustus 2021: trainingen
Op dinsdag 17 augustus 2021: cruiser wedstrijden
Op woensdag 18 augustus 2021: challenge wedstrijden
Op donderdag 19 augustus 2021: challenge wedstrijden
Op vrijdag 20 augustus 2021: challenge wedstrijden
Op zaterdag 21 augustus 2021: elite wedstrijden
Op zondag 22 augustus 2021: elite wedstrijden finales

klik hier voor meer informatie en de website van het WK

05-09-2021

3 Nations Cup Erp (NED), 4-5 september

3 Nationscup 3 en 4 in Erp (NED)

Aanmelden en informatie via MijnKWNU.nl

18-09-2021

Drenthe's kampioenschap Schoonebeek

Nationale wedstrijd bij The Derrick Crossers

Locatie: Kerkhoflaan 1 in Schoonebeek

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

19-09-2021

3 Nations Cup Ravels (BEL), 18-19 september

3 Nationscup 5 en 6 in Ravels (BEL)

Aanmelden en informatie via MijnKWNU.nl

02-10-2021

Gelders kampioenschap Geldermalsen

Nationale wedstrijd bij FCV Geldermalsen

Locatie: Meersteeg 4f te Geldermalsen

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

16-10-2021

Overijssels kampioenschap Ommen

Nationale wedstrijd bij De Bissingh Crossers

Locatie: Sportlaan 7, 7732 AB Ommen

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

30-10-2021

Gelders kampioenschap . . . . . .

Nationale wedstrijd bij . . . . .

Locatie: 

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

Accepteer je cookies?

Om de gebruikerservaring van deze site te verbeteren gebruikt deze website cookies.

Ik ga akkoord
close2