Kalender 2021

 

Wedstrijden in de kleuren:

  • blauw zijn clubwedstrijden en laagdrempelige wedstrijden
    doelgroep: recreatieve (of beginnende) rijder - wedstrijdrijder 
  • groen zijn regionaal door NFF of KNWU
    doelgroep: enthousiaste recreatieve (of beginnende) rijder - wedstrijdrijder
  • oranje zijn nationaal door NFF of KNWU
    doelgroep: wedstrijdrijder - fanatieke wedstrijdrijder
  • geel zijn internationaal door UCI of UEC
    doelgroep: fanatieke wedstrijdrijder

 

20-06-2021

Europese ronde Sarrians (FRA), 19-20 juni

Europese ronde 7 en 8 in Sarrians (FRA)

klik hier voor meer informatie en de website van de UEC

20-06-2021

Top Competitie in Barendrecht

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

26-06-2021

1e Regiowedstrijd

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

27-06-2021

Top Competitie in Tiel

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

04-07-2021

NK BMX Haaksbergen 3 en 4 juli

KNWU - NK BMX Haaksbergen

zie voor meer info www.nkbmx.nl

11-07-2021

EK BMX Zolder (BEL), 9-11 juli

EK BMX in Zolder (België)

22-08-2021

WK BMX Papendal (NED), 14-22 augustus

WK BMX in Papendal

Op zaterdag 14 augustus 2021 : registratie en accreditaties
Op zondag 15 augustus 2021: trainingen
Op maandag 16 augustus 2021: trainingen
Op dinsdag 17 augustus 2021: cruiser wedstrijden
Op woensdag 18 augustus 2021: challenge wedstrijden
Op donderdag 19 augustus 2021: challenge wedstrijden
Op vrijdag 20 augustus 2021: challenge wedstrijden
Op zaterdag 21 augustus 2021: elite wedstrijden
Op zondag 22 augustus 2021: elite wedstrijden finales

klik hier voor meer informatie en de website van het WK

28-08-2021

2e Regiowedstrijd

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

04-09-2021

Plaatsingswedstrijd Nijkerk

Tijdens deze wedstrijd kun je je plaatsen voor het NK. Nadere info volgt

05-09-2021

Europese ronde Anadia (POR), 4-5 september

Europese ronde 9 en 10 in Anadia (Portugal)

klik hier voor meer informatie en de website van de UEC

05-09-2021

6e Afdelings Kampioenschap Raalte

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

11-09-2021

3e Regiowedstrijd (wordt nog verplaatst)

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

11-09-2021

Nederlands Kampioenschap in Nijkerk

Nadere info volgt

12-09-2021

Top Competitie in Uithoorn

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

18-09-2021

Drenthe's kampioenschap Schoonebeek

Nationale wedstrijd bij The Derrick Crossers

Locatie: Kerkhoflaan 1 in Schoonebeek

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

19-09-2021

3 Nations Cup Ravels (BEL), 18-19 september

3 Nationscup 1 en 2 in Ravels (BEL)

Aanmelden en informatie via MijnKWNU.nl

25-09-2021

4e Regiowedstrijd

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

26-09-2021

Europese ronde Papendal (NED), 25-26 september

Europese ronde 11 en 12 in Papendal (NED)

klik hier voor meer informatie en de website van de UEC

02-10-2021

Gelders kampioenschap Geldermalsen

Nationale wedstrijd bij FCV Geldermalsen

Locatie: Meersteeg 4f te Geldermalsen

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

03-10-2021

3 Nations Cup Erp (NED), 2-3 oktober

3 Nationscup 3 en 4 in Erp (NED)

Aanmelden en informatie via MijnKWNU.nl

09-10-2021

5e Regiowedstrijd

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

10-10-2021

3 Nations Cup Ahnatal (GER), 9-10 oktober

3 Nationscup 5 en 6 in Ahnatal (GER)

Aanmelden en informatie via MijnKWNU.nl

16-10-2021

Overijssels kampioenschap Ommen

Nationale wedstrijd bij De Bissingh Crossers

Locatie: Sportlaan 7, 7732 AB Ommen

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

17-10-2021

Nederlands Kampioenschap Clubs in Baarn

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

23-10-2021

6e Regiowedstrijd

Nadere informatie over deze wedstrijd volgt zodra er meer duidelijk is over de dan geldende Covid maatregelen.

24-10-2021

7e Afdelings Kampioenschap Kampen

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

30-10-2021

Gelders kampioenschap . . . . . .

Nationale wedstrijd bij . . . . .

Locatie: 

Aanmelden kan via de lijsten in de kantine tot uiterlijk 10 dagen voor de wedstrijd.
Tijdens de wedstrijddag melden voor 09.00 uur bij de clubvertegenwoordiger.

De trainingen:
- groep 1, rijders t/m 12 jaar van 08.45 uur tot 09.45 uur
- groep 2, rijders van 13 jaar en ouder van 09.45 uur tot 10.45 uur

Zorg er zelf voor dat je voor de wedstrijd de opgehangen inschrijflijsten controleert.
Na 09.30 uur worden er geen wijzigingen meer uitgevoerd.

31-10-2021

8e Afdelings Kampioenschap Haaksbergen

Afdelings Kampioenschap regio Noord-Oost

06-11-2021

7e Regiowedstrijd

Wanneer een regiowedstrijd vanwege Covid maatregelen niet door kan gaan kan geldt deze datum als mogelijk wedstrijddag.

13-11-2021

8e Regiowedstrijd

Wanneer een regiowedstrijd vanwege Covid maatregelen niet door kan gaan kan geldt deze datum als mogelijk wedstrijddag.

Accepteer je cookies?

Om de gebruikerservaring van deze site te verbeteren gebruikt deze website cookies.

Ik ga akkoord
close2